Pabiručių Pasaulis" - Šeimos darželis, kuriame vyrauja jauki namų atmosfera bei kokybiškas dėmesys vaikams. Vaiko ir šeimos gerovę laikydama pamatiniu savo veiklos principu, Pabiručių Pasaulio" darželis džiugina jaunų šeimų ir mažylių poreikius.  

Per 10 metų savo praktikos mes pilnai suprantame, kad laisvas žaidimas, bei natūralus vaikų smalsumas pažinti ir tyrinėti yra du dalykai, kurių svarbą šiuolaikiniams vaikams suprantame ir puoselėjame.

 

 

 

 

 

 

 

 

Džiaugiamės ir didžiuojamės Pabiručių pasaulio" darželyje padėdami tėvams formuoti smalsią, laisvą, savimi pasitikinčią asmenybę ir samoningą bei visapusišką ateities pasaulio pilietį.

 

Vaikus ugdome kūrybiškai, turime interaktyvias ir įtraukiančias Vivus English Language House pamokėles kuriuose vaikai per interaktyvią veiklą- šokius ir žaidimą- susipažįsta su anglų kalba.

Laviname vaizduotę ir klausą meno ir muzikos terapijos užsiemimuose su nuostabiomis savo srities profesionalėmis mokytojomis.

Esame aktyvus fiziškai,  kiekvieną rytą susitinkame mankštos ratelyje- po pietų aktyviai leidžiame laiką mūsų privačiame kieme.

 

Grupėje dirba du auklėtojai: Tomas ir Alma.

Tomas - Vaikų edukatorius, dviejų vaikų tėtis turintis daugiau Kaip 7 metus Patirties su vaikais nuo 1.5 iki 17 metų, dirbęs su daugelio šalies darželių ir mokyklų vaikais, kaip edukatorius ir mokytojas, kuris vaikus supažindindavo su gamtos, pasaulio ir kosmoso stebuklais per alternatyvią švietimo priemonę - Sferinį kiną.

Alma - turinti 10 metų Patirties su mažaisiais ir žinanti ko kiekvienam labiausiai reikia, kad mažieji būtų netik smalsūs ir kūrybingi, bet ir laimingi.

 

Todėl mūsų Pabiručių namuose, daug sąmoningumo, džiaugsmo ir nuostabių akimirkų!

aa 92.JPG
213619174_10222720869588210_719685378779372813_n.jpg
IMG_3395.jpeg
IMG_0171.HEIC
Mažųjų priežiūra ir kainos

"Pabiručių pasaulis" - tai vaikų priežiūros centras, veikiantis kaip privatus lopšelis-darželis Kaune,  Žaliakalnyje, jaukiame name su kiemu. 

Papildomas ugdymas

meninė saviraiška – tai žaidimas spalvomis ir formomis naudojant įvairias priemones.

Gimtadieniai

Vaikams pritaikyta jauki aplinka ir gimtadienį vedantis personažas paliks neišdildomą įspūdį.

Kontaktai

Google žemėlapiai